hej dar hemma!
forsdokte skriva for nara dar sen men sen forsvann allt..
Vi ar fortfarande pa Kho Pangan och Haadrin. Men imorgon tankte vi utforska dom andra oarna, vi har inte bestamt oss for om vi ska aka upp till Kho Tao och snorkla (det ar fortfarande daligt vader o kans som att det ska borja osregna nar som helst vilket det har gjort dom senaste dagarna o natterna), annars ska vi ner till Kho Samui, dar vi inte riktit vet vad som finns att gora.
Annars har vi inte gjort sa mycket den senaste veckan, vi har bara varit har i Haadrin, forutom i forgar nar vi var uppe en svang i staden Tongsala och shoppade lite.
Det har mest varit slappande o sovande och festande me killarna o tjejerna pa cactus =P i forgar var det full moon party, mycket folk, mkt musik, kul men inget over forvantan direkt.
Vi hors snart o tack for gastboksinlaggen!!
C & L
Svara till
Du måste vara inloggad för att skriva en kommentar.