Patpong Ping Pong…

Ja, nu sitter vi har och har atit middag. At pepparstek pa Cafe de Paris och den var Yummi 🙂

Glomde beratta att jag varit och klippt mig. Valdigt annorlunda, forst tvatt av haret, massage sedan klippning….sedan inpackning och en slags bastu for huvudet…??? SEN tvattning och massage IGEN, sedan torkning med harfon, SEDAN klippning eller finlirning igen. Efter det var det klart:) Detta utfordes av en tjej (tvatterska, massos och harfonare) och en bog som stod for klippning och slutstyling. HAhaha, skoj men fint blev det.

Hmm, ska forsoka roa mig medans Patrik haller pa att lagga upp bilder….
Hmm, ja det har ju inte hant sa mycket sen sist….. Kan ju bara fresta er med att vi snart ska ga och satt oss pa en uteservering, bestalla en iskall ol som kommer att blota ner duken av all imma som bildas, detta kommer att medfora att etiketten blir aldeles sladdrig och jag inte kan beharska mig utan maste pilla bort den 🙂 Hahaha
Just det, har ju kopt en beha 🙂 fick prova den utanpa trojan mitt pa markanden!!!!! Inge knussel dar inte! Men den passade finfint hihi Sa nu blir det behaar for hela slanten (85 baht oprutat)
Na nu tryter fantasin och olen lockar…

Vi tackar allra odmjukast for alla kommentarer 🙂
Ha en trevlig kvall! Kram kram

Ps. Nu ska ni hitta lite bilder oxa ds.

1 kommentar pĂ„Patpong Ping Pong…

Svara till