Tjena!
Om nagra timmar gar planet, eller typ om 9, men det ar ju lite angest. Har varit jakligt nice, efter jag och Ola typ slutade braka typ hela tiden….
Idag var vi en svang till Weekend market, men hittade direkt ingenting, kopte typ 4 armband. Sen akte jag mctaxi hem. Ar glad att jag overlevde, men snabbt gick det. Sa vill man ta sig fram snabbt i bangkok ar et nagot jag rekomennderar, men vill man overleva sa avrader jag. Fick en hjalm som holl pa att flyga av varje gang han korde snabbt, sa kandes ju inte helt bra.
Nu typ sporegnar det och oskar som tusan, hade tankt att dra en repa till Kao san road, men blir ju lite svart i regnet. Ola kollar typ pa formel 1 :/
Har inte ens packat an, borde man ju kanske gora,fast vi ska ju inte riktigt aka an sa…
Ska i alla fall bli kul att traffa er dar hemma igen =) Hoppas pa att mitt nya simkort har kommit, sa jag kan anvanda min telefon som jag inte har, kanske ska kopa nan sunkig pa koa san, men blir nog att jag vantar med det tills jag kommer hem.
KRAM
Svara till
Du måste vara inloggad för att skriva en kommentar.