Ensam i thailand 7.e - 17.e Mars
Kommer till Bangkok den 5-6 mars och därifrån åker mitt resesällskap hem den 7.e sen ska jag stanna i thailand till den 17.e så jag undrar bara om någon annan vill ha lite resesällskap under den tiden. Har funderat på att åka till Koh Chang kanske, har hört att det ska va jätte fint där, men jag är öppen för förslag. Hör av er om någon är intresserad. Philip
tjena. kommer till bangkok den 7.e mars på morgonen... hade varit najs med lite sällskap så i början. sen ska jag runt i thailand i 3 månader. Är du i Thailand nu? // Macke
jag har mailat dig... :)
Kommer ner den 7...
Hej! landar i bangkok den 6 mars och sen tänkte jag stanna där några dagar. vet inte riktigt var jag ska ta vägen sedan..skulle vara trevligt att ta sällskap med några fler..
hej allihopa!! jag landar i bankok den 4 mars och kommer stanna där minst två nätter, sen hade jag tänk att ta mig norr ut, kanske till vientiane... tänkte iallafall ta mig runt lite i Laos kambodja och vietnam i en månadmen har inget resesällskap, har inga mer precisa planer än så vore kul att träffa nån i bankok eller nån annanstans!!
Landar också den 7:e, på morgonen. Flyger med FinnAir från Köpenhamn via Helsingfors. Någon mer på det flyget? :)
jag ar har heeela veckan ut och sen drar jag mot europa pa onsdag natt