Thailand 6:e november till julafton!
Hallå allesammans! nu styr vi upp tidernas bästa resa! hör av er om ni är i Thailand under tiden som rubriken skvallrar om! Jag kommer till Bangkok den 6:e november, har en natt bokad på khao san road.. sen vet jag inte vad som händer.. men skoj blir det! :D Msn / Mail n_wahlman@hotmail.com
Snart dax för avfärd för din del... Kommer t Bangkok den 27:e, sen bär det av söderut. Var är du då?? ;o)
Kommer va pa Koh Phangan fran imorgon o nagra dagar framat iaf, kommer du nerat oarna dar sa hor av dig! liibohlin@hotmail.com Hej!
Maria: Heej! Jag vet inte ens vad jag gör imorgon så vad som händer den 27:e har jag ännu mindre aning om, men jag är troligtvis i södern å solar! men vi kanske kan styra nått, du kan ju adda mig på msn n_wahlman@hotmail.com eller maila på densamma! Lii Heeeeeej på dig med! Koh phangan? men jag tycker att du ska ta dig till koh chang.. vi är tre svenskar som ska dit (lindmark, å en tjej som jag inte minns backpacker namnet på) runt den 7:e! Ha de gott!