Resekompis sökes
Jag söker en tjej eller man-ej homo pga det är billigare om 2 personer bokar en resa samtidig,delar på ett rum,bilhyra osv.Jag reser till Gotland v 32 varje år.Till Alper varje vinter- vår.Till hela världen året om.2007 26 januari-23 februari åker jag till Åre.Jag behöver en bil att samåka med i-jag har körkort-eller hjälp med att trasportera skidor.
Hmm. Du söker en tjej eller heterosexuell kille. Är det för att du tror en homosexuell kille skulle stöta på dig? Tror du inte lite väl mycket om dig själv då? Både heterotjejer och homosexuellakillar attraheras av andra män, betyder det då att du vill "hook up" med tjejen som eventuellt blev din "resekompis"? Eftersom en tjej duger men inte en gaykille.
jag uppfattade det som att du ville säga att du inte är homo? du får nog skriva lite tydligare.
Jag uppfattade det som att han inte ar homo pga att det ar billigare. [quote]-ej homo pga det är billigare [/quote]
Haha, det här kan ju inte vara seriöst! Vart vill han ha reskompis till egentligen? Gotland v. 32? Och är det inte lite tidigt att fråga om hjälp att transportera upp skidorna till åre den 26e jan 2007 :)